Adresimiz

Sanayi Mah. Yunus Emre Cad. No:23/A 4.Levent / İSTANBUL

E-posta Adresimiz

dogus.klima.baymak@gmail.com

Bizi Arayın

0 212 268 23 58
0 212 268 23 60
0 532 266 06 36

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Her Marka 2. El Kombi ve Klima Satışı


Son teknolojik ürünlere, konforumuzu arttırdığı ve hayatımızı daha da kolaya dönüştürdüğü için ihtiyaç duymaktayız. Fakat bu tür orijinal ürünlerin fiyatları da bir hayli kabarık olabiliyor ve bütçemizi aşabiliyor. Sıfır ürün almaya bütçeniz el vermiyorsa 2. el klima ya da kombi satın almayı düşünebilirsiniz.

2. el cihaz almaktan haklı çekinceleriniz varsa işte böyle bir durumda klima ve kombi satışı yapan Doğuş Klima’nın yolunu tutmanız en mantıklı çözüm yolu olacaktır.

Aradığınız markaların 2. el modellerine sahip olmakla birlikte en uygun fiyat politikasıyla hareket ediyoruz. Bu sayede yaz ve kış aylarında hayatınızı kurtaracak son teknolojik cihazlara makul fiyatlar ödeyerek sahip olacaksınız.

Firmamız tamamen garantili bir şekilde hizmet vermektedir. İstemediğiniz sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız. Üstelik satın alacağınız bu ürünlerimizi uzun vadede gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayacaksınız.

Evlerimizde ısıtma amaçlı olarak kullandığımız kombileri artık hemen her yaşam alanlarınızda kurmaya başlayarak sıkıntısız şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Özellikle kış aylarında soğuk hava şartlarına maruz kalmak durumunda değilsiniz.

Böyle anlarda hemen seferber olan 4 Levent kombi satışı firmamıza ulaşarak, aradığınız marka kombinize sahip olabilirsiniz. Sıfır ürün satın alamıyorsanız 2.el kombi sahibi olabilirsiniz. Üstelik hiçbir yerinde bozukluk, çizilme, arıza gibi sorunlar yoktur. Güvenle kullanabileceğiniz ürünleri tarafınıza sunuyoruz.

4 Levent 2.El Klima ve Kombi Satışı

Bize uğradıktan sonra yüksek performans gösteren özelliğe sahip klima ve kombinizi kullanmaya başlayacaksınız. Bu sayede konforlu ve tasarruflu ısıtma sistemlerinden yararlanacaksınız. Tasarruflu bir şekilde çalıştığından dolayı faturalarınıza yüksek meblağların yansıması söz konusu olmaz.

Doğuş Klima firmamız bünyesinde var olan ürünlerimizin hemen hepsi verimli şekilde çalışmaktadır. Baymak, Arçelik, Beko, Airfel gibi aklınıza gelebilecek daha pek çok markaları bulunduruyoruz. Hangi markaya sahip klima ya da kombi istiyorsanız talep etmeniz yeterlidir. Aynı zamanda satışını gerçekleştirmiş olduğumuz 2. el cihazlarımızın da kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede cihazlarınızın montaj işleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kombi satışı, günün her anında aktif olarak devam etmektedir.

2. El Kombi ve Klima Fiyatları

Ağır ekonomik şartlar nedeniyle fiyat konusu, haklı olarak vatandaşlarımızın en çok ilgilendiği konulardan birisidir. Çünkü herkes artık bütçesine göre hareket etme mecburiyetindedir. Orijinal ürüne oranla 2. el ürünlere yönelmeniz maddi anlamda daha fazla tasarruf yapmanızı sağlar.

Gerekli tüm bakım ve onarımı yapılarak satışa sunulan 2. el ürünlerimizin her biri aradığınız performansa sahip şekilde çalışıyor.

Sizlerin daha sonradan başınıza sorun çıkarmıyor. İstediğiniz an 4 Levent (Sanayi Mahallesi) kombi bakımı konusunda da hizmet veren firmamız sayesinde cihazınızın bakımını da gerçekleştirebilirsiniz.

dogusklima

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız