Adresimiz

Sanayi Mah. Yunus Emre Cad. No:23/A 4.Levent / İSTANBUL

E-posta Adresimiz

dogus.klima.baymak@gmail.com

Bizi Arayın

0 212 268 23 58
0 212 268 23 60
0 532 266 06 36


İklimlendirme sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Doğuş Klima Elektronik Soğ. Ve Isıt. Sist. İnş. Taş. San. Tic. Ltd. Şti., 19 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Doğuş Klima, ısıtma, soğutma, su ısıtıcıları, su teknolojisi ve yenilenebilir enerji kategorilerinde satış ve servis hizmeti yapmaktadır.


Isıtma ürün yelpazesinde yoğuşmalı kombi, duvar tipi ve yer tipi yoğuşmalı kazan, kat kaloriferi, panel radyatör, havlu radyatör, vana ve genleşme tankları yer alırken, soğutma split klimalar, salon tipi klimalar ve ısı pompaları ile tüketicilere ulaşmaktadır.

Yenilenebilir enerji alanında; güneş kolektörleri, biomass kazanlar, biodiesel brülörler, fotovoltaik sistemler ile sektördeki yerini alırken, su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında ise termosifon, termoboyler, gazlı şofben, boylerler, sirkülasyon pompaları, dalgıç pompalar, atık su pompaları, çok kademeli kendinden emişli santrifuj pompalar ve hidroforlar ile Doğuş Klima güvencesini kullanıcılarına sunmaktadır.

Doğuş Klima olarak; kaliteli ürün yelpazemiz ve tecrübeli servis ekibimiz ile müşterilerimizin  ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz.

Misyon: Genç, dinamik ve donanımlı kadrosuyla, hizmet verdiği İklimlendirme sektöründe her zaman %100 mutlu müşteri anlayışına sahibiz.

Vizyon: İklimlendirme sektöründeki liderliğimizi devam ettirmek ve sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’de vatandaşlarımıza hizmet etmektir.

Değerler: Dürüst, Yenilikçi, Samimi, Güvenilir, Adil, Şeffaf